DŘEVO TRUST, a.s.  

Prodej materiálů, polotovarů a výrobků potřebných pro práci nábytkářů, truhlářů, stavebníků a domácích kutilů. Prodej nábytkového kování, plošných materiálů, kuchyňských programů, stavebnhoí kování, řeziva, výrobních strojů, nástrojů a dalších.

Démos Trade, a.s.  Démos

Prodejce plošných materiálů, nábytkového kování, nábytkových hran a doplňků pro výrobu nábytku.

Egger CZ, s.r.o.  Egger

Skupina podniků EGGER patří k hlavním výrobcům dřevěných materiálů v Evropě. Vedle dřevotřískových desek, MDF a OSB desek jsou vyráběny četné dále zušlechťované výrobky, které tvoří bohatý, harmonický kompletní program pro  použití od podlahy až po strop.

KRONOSPAN CZ,spol. s r.o. 

Součást nadnárodní skupiny Kronospan, je jedním z největších a nejmodernějších výrobců velkoplošných materiálů na bázi dřeva v Evropě.

DDL  DDL

Výrobce řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva a širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek. 

Trachea, s.r.o  Trachea

Přední domácí výrobce nábytkových dvířek. Výroba komponentů pro nábytkářský průmysl, kterými jsou polotovary (v současnosti především kuchyňská dvířka) zhotovené z frézovaných desek MDF a potažené PVC fólií.

Hranipex Czech Republic, k.s.  Hranipex

Jeden z klíčových výrobců a distributorů nábytkových hran ve střední a východní Evropě. Portfolio produktů zahrnuje kromě nejširší kolekce hran také tavná, disperzní, montážní a konstrukční lepidla.

Duropal  Duropal

Výrobce pracovních laminátových desek. Dekorativní vysokotlaké lamináty Duropal (HPL) jsou extrémně tvrdé povrchy pro nábytek
a vnitřní použití.

Hettich ČR, k.s.  Hettich

Vývoj a výroba nábytkového kování.

Blum s.r.o.  Blum

Výrobce veškerého nábytkového kování. Komfortní závěsy, výsuvy a výklopy s doživotní zárukou.

Xyladecor  Xyladecor

Xyladecor zahrnuje produkty na ochranu a povrchovou úpravu dřeva jak v exteriéru (základní nátěry, povrchové lazury a laky), tak v interiéru (lazury a laky na vodní bázi pro zušlechtění dřeva).

Bochemie a.s. Bochemit

Vývoj a prodej prostředků značky Bochemit pro ošetření dřeva a stavebních materiálů proti napadení biotickými škůdci.